Liga y Copa EntrenaBien.es 21/22

Indoor soccer competition . 18 participants

Yellow cards

P Player Team YC Matches
Jaime Ferrando Galán
Jaime Ferrando Galán
UP Futebolas 8 21
Carlos García Jiménez
Carlos García Jiménez
Solfamidas 7 16
Sergio Martin Pages
Sergio Martin Pages
The Owls mind UD Los Chavales 7 18
Imad Safa
Imad Safa
Búnker 2.0 7 18
Rodrigo Garrido
Rodrigo Garrido
The Owls mind UD Los Chavales, UP Futebolas 7 21
Diego Medina Hidalgo
Diego Medina Hidalgo
Solfamidas 5 13
César Sánchez García
César Sánchez García
Racing Toledano 5 14
Julián Esteban Manzano
Julián Esteban Manzano
ICOMT CHUT Bears 5 17
Javier Núñez Barrios
Javier Núñez Barrios
Inter Vodafone 5 18
Luis Miguel Martín Rico
Luis Miguel Martín Rico
Solfamidas 5 20
10º
Antonio Díaz-Cano
Antonio Díaz-Cano
Quedadas Studio8, Palomarejos, Búnker 2.0 5 23
11º
Miguel Cabañas Chozas
Miguel Cabañas Chozas
Racing Toledano 4 12
12º
Victor Crespo Herrera
Victor Crespo Herrera
Palomarejos 4 14
13º
Daniel Martín Pérez
Daniel Martín Pérez
Fs Pulgar 4 15
13º
Carlos Gómez Del Viso
Carlos Gómez Del Viso
Azucaica 4 15
14º
Caco Figueroa Chamorro
Caco Figueroa Chamorro
ANPE FC 4 16
15º
Adrián Ruíz López-Triviño
Adrián Ruíz López-Triviño
Inter Vodafone 4 18
16º
Adrián Rodríguez Luis
Adrián Rodríguez Luis
Quedadas Studio8 3 9
17º
Daniel Ballesteros
Daniel Ballesteros
Quedadas Studio8 3 10
17º
Miguel Ángel García Moreno
Miguel Ángel García Moreno
Frimoransa 3 10
18º
Miguel Sotomayor Vargas
Miguel Sotomayor Vargas
Solfamidas 3 12
18º
Jaime Pelayo Plaza
Jaime Pelayo Plaza
ANPE FC 3 12
18º
Ignacio Mata Cid
Ignacio Mata Cid
Azucaica 3 12
18º
Benjamin De Castro Velasco
Benjamin De Castro Velasco
Quedadas Studio8 3 12
19º
Jesus Barroso
Jesus Barroso
Galácticos FC, Nottingham Prisa 3 14
20º
Christian Lopez Gomez
Christian Lopez Gomez
Fs Pulgar 3 15
20º
Raul Ramírez Sánchez
Raul Ramírez Sánchez
Fs Pulgar 3 15
20º
Víctor Martín García
Víctor Martín García
BV 3 15
20º
Manuel Toledo García
Manuel Toledo García
Racing Toledano 3 15
20º
Daniel Cazorla Filipe
Daniel Cazorla Filipe
Inter Vodafone 3 15
21º
Alejandro Fernández Encinas
Alejandro Fernández Encinas
Inter Vodafone 3 16
21º
Gonzalo Gómez
Gonzalo Gómez
Galácticos FC 3 16
22º
Sergio Martin Ruano
Sergio Martin Ruano
Azucaica 3 17
22º
Rodrigo García De Las Hijas
Rodrigo García De Las Hijas
Galácticos FC 3 17
22º
Gonzalo Medrano López
Gonzalo Medrano López
BV 3 17
23º
Mario Ortiz Sánchez
Mario Ortiz Sánchez
Solfamidas 3 19
24º
Daniel García Jiménez
Daniel García Jiménez
Solfamidas 3 20
25º
Alberto Messia De La Cerda Alvarez
Alberto Messia De La Cerda Alvarez
BV 3 21
26º
Sergio Trimiño Puebla
Sergio Trimiño Puebla
Fs Pulgar 2 2
27º
Daniel García Perez
Daniel García Perez
Azucaica 2 7
28º
Andres Botica
Andres Botica
Quedadas Studio8 2 8
28º
Alberto Gualda García
Alberto Gualda García
Azucaica 2 8
28º
Brian Gutiérrez Peña
Brian Gutiérrez Peña
Racing Toledano 2 8
28º
Pedro Antonio Cabeza Castro
Pedro Antonio Cabeza Castro
Clapp Espacio Menta 2 8
29º
Carlos Avendaño
Carlos Avendaño
Galácticos FC 2 9
30º
Carlos Gómez De La Rosa
Carlos Gómez De La Rosa
Realidad Toledo 2 10
30º
Carlos Cabeza Cabeza-Tomé
Carlos Cabeza Cabeza-Tomé
Clapp Espacio Menta 2 10
30º
David Sanchez-Mateos Manzaneque
David Sanchez-Mateos Manzaneque
ICOMT CHUT Bears 2 10
31º
Kevin Torrejón Nieto
Kevin Torrejón Nieto
Inter Vodafone 2 11
31º
Cristian Gómez Fernández
Cristian Gómez Fernández
Azucaica 2 11
31º
Ignacio Vizuete Medrano
Ignacio Vizuete Medrano
Palomarejos 2 11
31º
Abdelilah Loukili Ibrahimi
Abdelilah Loukili Ibrahimi
Realidad Toledo 2 11
31º
Javier Castillo Poveda
Javier Castillo Poveda
Solfamidas 2 11
32º
Alberto García
Alberto García
BV 2 12
32º
Alfonso Rubio Reina
Alfonso Rubio Reina
ICOMT CHUT Bears 2 12
32º
Alberto Medrano López
Alberto Medrano López
ICOMT CHUT Bears 2 12
32º
Diego Fournier
Diego Fournier
The Owls mind UD Los Chavales, Palomarejos 2 12
33º
Daniel Illescas
Daniel Illescas
Azucaica 2 13
33º
Josemi López
Josemi López
Inter Vodafone 2 13
33º
Ignacio Castellanos Pintado
Ignacio Castellanos Pintado
ICOMT CHUT Bears 2 13
33º
Iñaki Martín Villarrubia
Iñaki Martín Villarrubia
Frimoransa 2 13
33º
Juan Andrés Palomer Farias
Juan Andrés Palomer Farias
Nottingham Prisa 2 13
34º
Kidder Enmanuel Fierro Urtecho
Kidder Enmanuel Fierro Urtecho
Búnker 2.0 2 14
34º
Javi Lopez Gomez
Javi Lopez Gomez
Azucaica 2 14
34º
César Gómez
César Gómez
Azucaica 2 14
35º
Alejandro Sánchez
Alejandro Sánchez
Clapp Espacio Menta 2 15
35º
Xarli
Xarli
ANPE FC 2 15
35º
Ángel Bravo Carbonell
Ángel Bravo Carbonell
Galácticos FC 2 15
35º
Akram El Hamdi
Akram El Hamdi
Frimoransa 2 15
35º
Mario Puebla Ortiz
Mario Puebla Ortiz
UP Futebolas 2 15
36º
Ivan Garrido Oliva
Ivan Garrido Oliva
Búnker 2.0 2 16
36º
Javier González Burgos
Javier González Burgos
ICOMT CHUT Bears 2 16
36º
Miguel Ángel Lucas Díaz
Miguel Ángel Lucas Díaz
Racing Toledano 2 16
36º
Tomás Marín Herrero
Tomás Marín Herrero
UP Futebolas, Quedadas Studio8 2 16
36º
Javier Ruiz Mesa
Javier Ruiz Mesa
Solfamidas 2 16
37º
Abraham Martin Murillo
Abraham Martin Murillo
Azucaica 2 17
37º
Javier Ramos
Javier Ramos
Inter Vodafone 2 17
37º
Luis Conejo Serrano
Luis Conejo Serrano
Quedadas Studio8 2 17
38º
Pedro Piña
Pedro Piña
Clapp Espacio Menta 2 18
38º
Jesús Díaz Navamuel
Jesús Díaz Navamuel
Fs Pulgar 2 18
38º
Fernando Cardeña Malta
Fernando Cardeña Malta
Quedadas Studio8, Búnker 2.0 2 18
39º
Andrés Galián Segura
Andrés Galián Segura
UP Futebolas 2 19
40º
Rodrigo De Juan
Rodrigo De Juan
ANPE FC 2 20
40º
Hugo Encinas Vega
Hugo Encinas Vega
ANPE FC 2 20
40º
Miguel López Pedraza
Miguel López Pedraza
ICOMT CHUT Bears 2 20
40º
Raul Sánchez-Cano Sánchez
Raul Sánchez-Cano Sánchez
Frimoransa 2 20
40º
Alvaro Manzano Garcia
Alvaro Manzano Garcia
BV 2 20
41º
Sergio Trimiño Puebla
Sergio Trimiño Puebla
Fs Pulgar 1 1
42º
Josué Medina Hernández
Josué Medina Hernández
Galácticos FC 1 3
42º
Ramces Rafael Alfonzo
Ramces Rafael Alfonzo
Nottingham Prisa 1 3
43º
Raúl Sánchez-Cano Gálvez
Raúl Sánchez-Cano Gálvez
Frimoransa 1 4
44º
Adrián Sánchez Oliva
Adrián Sánchez Oliva
Solfamidas 1 6
45º
Dani Corroto Aparicio
Dani Corroto Aparicio
Búnker 2.0 1 7
45º
Alejandro Thomas Pose
Alejandro Thomas Pose
Quedadas Studio8 1 7
46º
David Poveda Garcia
David Poveda Garcia
Solfamidas 1 8
47º
Álvaro Portales Bautista
Álvaro Portales Bautista
Realidad Toledo 1 9
47º
José Miguel De La Cruz García Asenjo
José Miguel De La Cruz García Asenjo
Clapp Espacio Menta 1 9
47º
Jonathan Fernandez De Las Hazas
Jonathan Fernandez De Las Hazas
Azucaica 1 9
47º
Mario Ruiz
Mario Ruiz
Galácticos FC 1 9
47º
Carlos De Cabo Porras
Carlos De Cabo Porras
ICOMT CHUT Bears 1 9
48º
Adrian Ortiz Muñoz
Adrian Ortiz Muñoz
Palomarejos 1 10
48º
Pablo Del Campo Aparicio
Pablo Del Campo Aparicio
Clapp Espacio Menta 1 10
48º
Luis Fernando Bermejo Ávila
Luis Fernando Bermejo Ávila
Galácticos FC 1 10
48º
David Bonilla Caro
David Bonilla Caro
Palomarejos 1 10
48º
Alejandro García Gil
Alejandro García Gil
Solfamidas 1 10
48º
Alvaro Guio Lopezrey
Alvaro Guio Lopezrey
UP Futebolas 1 10
48º
David España Espeja
David España Espeja
BV 1 10
49º
Manuel Garcia-Calvo
Manuel Garcia-Calvo
Búnker 2.0 1 11
49º
Carlos Guio
Carlos Guio
Inter Vodafone 1 11
49º
Jorge Romero Almendros
Jorge Romero Almendros
Inter Vodafone 1 11
49º
Ismael Benítez López
Ismael Benítez López
ANPE FC 1 11
49º
Luis Carvajal Martin
Luis Carvajal Martin
Palomarejos 1 11
49º
Jose Cortes Mitxelena
Jose Cortes Mitxelena
Palomarejos 1 11
49º
Miguel Ángel Rodríguez De La Cruz
Miguel Ángel Rodríguez De La Cruz
Frimoransa 1 11
49º
Jose Angel Camuñas
Jose Angel Camuñas
Frimoransa 1 11
49º
Alberto Martín Bejerano
Alberto Martín Bejerano
Nottingham Prisa 1 11
50º
David De La Puente Arias
David De La Puente Arias
Palomarejos 1 12
50º
Alvaro Sesmero Gallego
Alvaro Sesmero Gallego
UP Futebolas 1 12
50º
Carmelo Scarlatti
Carmelo Scarlatti
The Owls mind UD Los Chavales 1 12
51º
Antonio De La Vega Ortiz
Antonio De La Vega Ortiz
Realidad Toledo 1 13
52º
Carlos De La Cruz Villarrubia
Carlos De La Cruz Villarrubia
Clapp Espacio Menta 1 14
52º
Armando Vegue De La Cruz
Armando Vegue De La Cruz
Frimoransa 1 14
52º
Roberto Masaki Hirano Ledesma
Roberto Masaki Hirano Ledesma
Búnker 2.0 1 14
52º
David Alejo Infante
David Alejo Infante
Galácticos FC 1 14
52º
Andres Homar Díaz
Andres Homar Díaz
The Owls mind UD Los Chavales, UP Futebolas 1 14
53º
Gonzalo Armengod Abadía
Gonzalo Armengod Abadía
Frimoransa 1 15
53º
Christian Epitie Lozano
Christian Epitie Lozano
Realidad Toledo 1 15
53º
Alfonso Escobar Medina
Alfonso Escobar Medina
Fs Pulgar 1 15
53º
Kevin Guzmán Pérez
Kevin Guzmán Pérez
Inter Vodafone 1 15
54º
David Gómez Zarza
David Gómez Zarza
Azucaica 1 16
54º
Esteban Payo Galán
Esteban Payo Galán
Fs Pulgar 1 16
54º
Sergio Sánchez
Sergio Sánchez
Clapp Espacio Menta 1 16
54º
Carlos Soto Molina
Carlos Soto Molina
BV 1 16
55º
Ismael Bermúdez Guindel
Ismael Bermúdez Guindel
Realidad Toledo 1 17
55º
Maju
Maju
Búnker 2.0 1 17
55º
Víctor Jaime Esperanza
Víctor Jaime Esperanza
Fs Pulgar 1 17
55º
Javier Ariza Bustos
Javier Ariza Bustos
ANPE FC 1 17
55º
Jaime Gómez Gargolla
Jaime Gómez Gargolla
Azucaica 1 17
55º
Manuel González Muñoz
Manuel González Muñoz
Quedadas Studio8 1 17
55º
Adrian Arce Garcia
Adrian Arce Garcia
Palomarejos 1 17
55º
Koke Tarifa
Koke Tarifa
The Owls mind UD Los Chavales 1 17
55º
Cesar Viñuales Toledano
Cesar Viñuales Toledano
BV 1 17
55º
Martín
Martín
Palomarejos, Galácticos FC 1 17
55º
José Joaquín Zapatero Rebollo
José Joaquín Zapatero Rebollo
Palomarejos 1 17
56º
Christian Batres Ortega
Christian Batres Ortega
Realidad Toledo 1 18
56º
Ruben Anaya Garcia
Ruben Anaya Garcia
Fs Pulgar 1 18
56º
Diego López-Carrasco Ávila
Diego López-Carrasco Ávila
Galácticos FC 1 18
56º
Joaquín Álvarez Seguido
Joaquín Álvarez Seguido
Frimoransa 1 18
56º
Álvaro Gómez Garrido
Álvaro Gómez Garrido
UP Futebolas 1 18
56º
Pablo González Moreno
Pablo González Moreno
BV 1 18
56º
Jaime Gonzalez Plaza
Jaime Gonzalez Plaza
BV , Galácticos FC 1 18
57º
Jesus Espada
Jesus Espada
The Owls mind UD Los Chavales 1 19
57º
Victor Rioja Corroto
Victor Rioja Corroto
Racing Toledano 1 19
58º
Enrique Salamanca Muelas
Enrique Salamanca Muelas
UP Futebolas 1 20
59º
Jesus Marin Zarco
Jesus Marin Zarco
BV 1 21
59º
Victor Martin Pages
Victor Martin Pages
The Owls mind UD Los Chavales 1 21
60º
Pedro Luis
Pedro Luis
UP Futebolas 1 22
Standings ordered by: Yellow cards, Played matches.