LFST 23/24 AYTO.BURGUILLOS - TRÓPICO

Indoor soccer competition . 13 participants

Yellow cards

P Player Team YC Matches
Naim Furniet López
Naim Furniet López
Yuncler F.S 13 15
Sergio Martin Pages
Sergio Martin Pages
The Owls mind UD Los Chavales 8 11
Emilio Bourdoud Herrera
Emilio Bourdoud Herrera
Yuncler F.S 7 17
Yunes Zahi
Yunes Zahi
Yuncler F.S 6 12
Diego Aguado Gómez
Diego Aguado Gómez
Yuncler F.S 6 14
Samuel Carrion Martin Tesorero
Samuel Carrion Martin Tesorero
Supercasa FS/Dr.Ali 6 18
Sergio Lucas Gonzalez
Sergio Lucas Gonzalez
Racing Toledano 6 19
Francisco Prieto Bargueño
Francisco Prieto Bargueño
F.S BURGUILLOS 6 22
Jaime Parreto
Jaime Parreto
F.S.Mazarambroz 6 23
10º
Luis Pinilla Peñalver
Luis Pinilla Peñalver
Azucaica FS 5 9
11º
Manuel Toledo Garcia
Manuel Toledo Garcia
Racing Toledano 5 10
12º
Alejandro Pastor Sierra
Alejandro Pastor Sierra
Yuncler F.S 5 16
13º
Luis Garoz Sánchez
Luis Garoz Sánchez
Supercasa FS/Dr.Ali 5 21
14º
Jaime Gonzalez Plaza
Jaime Gonzalez Plaza
BV 5 23
14º
Rodrigo Garrido
Rodrigo Garrido
UP Futebolas, The Owls mind UD Los Chavales 5 23
15º
Sergio Fernandez Sanchez
Sergio Fernandez Sanchez
F.S.Mazarambroz 5 25
16º
Javier González Luguarda
Javier González Luguarda
Palomarejos 4 11
16º
Alberto Messia De La Cerda Alvarez
Alberto Messia De La Cerda Alvarez
BV 4 11
17º
Omar Hrikat
Omar Hrikat
Yuncler F.S 4 13
18º
Enrique Diezma Sanchez
Enrique Diezma Sanchez
Supercasa FS/Dr.Ali 4 17
18º
Jaime Ferrando Galán
Jaime Ferrando Galán
UP Futebolas 4 17
18º
Carlos Gómez Del Viso
Carlos Gómez Del Viso
Azucaica FS 4 17
19º
Marcos Fernández Sagredo
Marcos Fernández Sagredo
F.S BURGUILLOS 4 18
20º
Kaiet Cerdeno
Kaiet Cerdeno
Supercasa FS/Dr.Ali 4 19
20º
Nacho Sanchez Benavente
Nacho Sanchez Benavente
Frimoransa 4 19
21º
Juan Pedro Ungria
Juan Pedro Ungria
F.S.Mazarambroz 4 21
22º
Jaime Gómez Gargolla
Jaime Gómez Gargolla
Azucaica FS 4 22
23º
Borja Casasolas Lopez
Borja Casasolas Lopez
Supercasa FS/Dr.Ali 4 25
24º
Xarli
Xarli
Anpe Legends 3 10
25º
Miguel Cabañas Chozas
Miguel Cabañas Chozas
Racing Toledano 3 11
26º
Joseph Serroukh Robles
Joseph Serroukh Robles
Yuncler F.S 3 12
27º
Alvaro Manzano Garcia
Alvaro Manzano Garcia
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 3 13
28º
Raul Ventas García -Ochoa
Raul Ventas García -Ochoa
F.S BURGUILLOS 3 14
28º
Daniel González
Daniel González
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 3 14
29º
Álvaro López Sánchez
Álvaro López Sánchez
F.S.Mazarambroz 3 15
30º
Andrés Galián Segura
Andrés Galián Segura
UP Futebolas 3 16
30º
Jose Camuñas Díaz
Jose Camuñas Díaz
Azucaica FS 3 16
30º
Alberto De La Torre Chaparro
Alberto De La Torre Chaparro
BV 3 16
31º
Javier Estebaranz Gomez
Javier Estebaranz Gomez
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 3 17
31º
Miguel Ángel Lucas
Miguel Ángel Lucas
Racing Toledano 3 17
32º
Mohamed Daouli
Mohamed Daouli
Racing Toledano 3 19
32º
Izan Barnes
Izan Barnes
F.S.Mazarambroz 3 19
32º
Dani Filipe
Dani Filipe
Frimoransa 3 19
32º
Juan Carlos Alvarez Sánchez
Juan Carlos Alvarez Sánchez
Frimoransa 3 19
33º
Manuel Rodriguez
Manuel Rodriguez
F.S.Mazarambroz 3 21
34º
Raul Sánchez-Cano Sánchez
Raul Sánchez-Cano Sánchez
Frimoransa 3 25
35º
Fabio Andres Macedo Salazar
Fabio Andres Macedo Salazar
Supercasa FS/Dr.Ali 3 26
36º
Javier Calleja Lozano
Javier Calleja Lozano
Racing Toledano 2 2
37º
Miguel Lopez
Miguel Lopez
The Owls mind UD Los Chavales 2 4
37º
Víctor Crespo
Víctor Crespo
Supercasa FS/Dr.Ali 2 4
38º
Carmelo Scarlatti
Carmelo Scarlatti
The Owls mind UD Los Chavales 2 6
38º
Javier Jimenez Martin
Javier Jimenez Martin
Racing Toledano 2 6
39º
Koke Tarifa
Koke Tarifa
The Owls mind UD Los Chavales 2 7
39º
Álvaro García
Álvaro García
Palomarejos 2 7
40º
Pedro Martín Alba
Pedro Martín Alba
Anpe Legends 2 8
41º
Alberto Gualda García
Alberto Gualda García
Azucaica FS 2 9
41º
Ruben Estevez
Ruben Estevez
Racing Toledano 2 9
42º
Jaime Baratas Delgado
Jaime Baratas Delgado
Anpe Legends 2 10
42º
Diego Fournier
Diego Fournier
Palomarejos, The Owls mind UD Los Chavales 2 10
43º
Juan Pérez-Olivares García
Juan Pérez-Olivares García
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 2 11
44º
Samad Lazrag
Samad Lazrag
Yuncler F.S 2 13
44º
Cesar Gómez Lafuente
Cesar Gómez Lafuente
Azucaica FS 2 13
44º
Javier Gutiérrez Salinas
Javier Gutiérrez Salinas
Azucaica FS 2 13
44º
Mario Pérez Francés
Mario Pérez Francés
Palomarejos 2 13
44º
Juanma González Ramírez
Juanma González Ramírez
Racing Toledano 2 13
44º
Cesar Viñuales Toledano
Cesar Viñuales Toledano
BV 2 13
44º
Héctor Cano Ruiz
Héctor Cano Ruiz
F.S.Mazarambroz 2 13
44º
Jorge Romero Almendros
Jorge Romero Almendros
Frimoransa 2 13
45º
Gabriel Perez
Gabriel Perez
Frimoransa 2 14
46º
Jaime Martín Balmaseda
Jaime Martín Balmaseda
Anpe Legends 2 15
47º
Victor Rioja Corroto
Victor Rioja Corroto
BV , Racing Toledano 2 16
47º
Sergio Perez
Sergio Perez
Azucaica FS 2 16
48º
Antonio Díaz-Cano
Antonio Díaz-Cano
Palomarejos 2 17
49º
Andrés Guzmán Díaz
Andrés Guzmán Díaz
Yuncler F.S 2 18
49º
Alfonso Martin Gomez Tavira
Alfonso Martin Gomez Tavira
BV 2 18
50º
Sebastián Jaime Manrique
Sebastián Jaime Manrique
Supercasa FS/Dr.Ali 2 19
51º
Ayoub El Hamdi
Ayoub El Hamdi
Frimoransa 2 20
52º
Ignacio Vizuete Medrano
Ignacio Vizuete Medrano
Palomarejos 2 21
52º
Adrián Martin
Adrián Martin
F.S.Mazarambroz 2 21
53º
Enrique Salamanca Muelas
Enrique Salamanca Muelas
UP Futebolas 2 22
53º
Alejandro Agüero
Alejandro Agüero
F.S.Mazarambroz 2 22
53º
Victor Chano
Victor Chano
F.S BURGUILLOS 2 22
54º
Jesus Espada
Jesus Espada
The Owls mind UD Los Chavales 1 2
54º
Carlos Rodríguez
Carlos Rodríguez
Yuncler F.S 1 2
54º
Simo Slimani
Simo Slimani
Yuncler F.S 1 2
55º
Caco Figueroa
Caco Figueroa
Anpe Legends 1 3
55º
Ángel Moreno Bargueño
Ángel Moreno Bargueño
Yuncler F.S 1 3
55º
Cristihan Michel Jaimes Mogollon
Cristihan Michel Jaimes Mogollon
Yuncler F.S 1 3
55º
Eduardo Martin García-Calvo
Eduardo Martin García-Calvo
Palomarejos 1 3
55º
Mohamed Daouli
Mohamed Daouli
Racing Toledano 1 3
55º
Luis Figueroa Chamorro
Luis Figueroa Chamorro
BV 1 3
56º
Rodrigo Tordera
Rodrigo Tordera
Palomarejos 1 4
57º
Pablo Sánchez Camacho
Pablo Sánchez Camacho
Anpe Legends 1 5
57º
David España
David España
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 1 5
57º
Alexis Moreno Martin
Alexis Moreno Martin
BV 1 5
58º
Andres Homar Díaz
Andres Homar Díaz
UP Futebolas, The Owls mind UD Los Chavales 1 6
58º
Ivan Melich Cervantes
Ivan Melich Cervantes
F.S BURGUILLOS 1 6
59º
Mauricio Escalona Fernández
Mauricio Escalona Fernández
Supercasa FS/Dr.Ali 1 7
59º
Alvaro Guio Lopezrey
Alvaro Guio Lopezrey
UP Futebolas 1 7
59º
Jose Luis Canales
Jose Luis Canales
F.S BURGUILLOS 1 7
60º
Jaime Pelayo Plaza
Jaime Pelayo Plaza
Anpe Legends 1 8
60º
Alvaro Peces Ludeña
Alvaro Peces Ludeña
Frimoransa 1 8
61º
Alvaro Rodríguez Garcia
Alvaro Rodríguez Garcia
Azucaica FS 1 9
61º
Adrian Ortiz Comeron
Adrian Ortiz Comeron
Anpe Legends 1 9
61º
Luis Guio Aguado
Luis Guio Aguado
Yuncler F.S 1 9
61º
Julio Garcia Crespo
Julio Garcia Crespo
Palomarejos 1 9
61º
Daniel Lopez-Rey Fortuna
Daniel Lopez-Rey Fortuna
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 1 9
62º
Sergio Fernandez Alonso
Sergio Fernandez Alonso
F.S BURGUILLOS 1 10
62º
José Masis
José Masis
Anpe Legends 1 10
62º
Manuel González Muñoz
Manuel González Muñoz
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 1 10
63º
Diego Agustín Espinosa
Diego Agustín Espinosa
Anpe Legends 1 11
63º
Alejandro Torres Rodríguez
Alejandro Torres Rodríguez
Palomarejos 1 11
64º
Roberto Rey De Perea Garrido
Roberto Rey De Perea Garrido
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 1 12
64º
Miguel Angel Simon Sanchez -Guzman
Miguel Angel Simon Sanchez -Guzman
Azucaica FS 1 12
64º
Víctor Martín García
Víctor Martín García
BV 1 12
64º
Enrique Garoz Ferrero
Enrique Garoz Ferrero
Frimoransa 1 12
65º
Javier Garrido Martín
Javier Garrido Martín
UP Futebolas 1 13
66º
Jonatan Pimentel García
Jonatan Pimentel García
Yuncler F.S 1 14
66º
Sergio Martin Ruano
Sergio Martin Ruano
Azucaica FS 1 14
66º
Adrian Arce Garcia
Adrian Arce Garcia
Palomarejos 1 14
66º
Alvaro Escobar Esteban
Alvaro Escobar Esteban
Palomarejos 1 14
66º
Miguel López Pedraza
Miguel López Pedraza
BV 1 14
67º
Tomás Marín Herrero
Tomás Marín Herrero
UP Futebolas 1 15
68º
Borja Galiano
Borja Galiano
F.S BURGUILLOS 1 16
68º
Jorge Garrido López Rosado
Jorge Garrido López Rosado
F.S BURGUILLOS 1 16
68º
Alvaro Santacruz
Alvaro Santacruz
TDG Soluciones. Mensajería y Transporte SL 1 16
69º
Alex Pareja Rueda
Alex Pareja Rueda
Anpe Legends 1 17
69º
Santiago Morales Martín
Santiago Morales Martín
BV 1 17
70º
Adoración Martín López
Adoración Martín López
Supercasa FS/Dr.Ali 1 18
71º
Sergio Rodríguez Perez
Sergio Rodríguez Perez
UP Futebolas 1 20
71º
Daniel Fernandez Alonso
Daniel Fernandez Alonso
F.S BURGUILLOS 1 20
71º
Manuel Montalvo Delgado
Manuel Montalvo Delgado
Supercasa FS/Dr.Ali 1 20
72º
Alejandro Sánchez Muñoz
Alejandro Sánchez Muñoz
UP Futebolas 1 22
72º
Juan Jose Escobar Camino
Juan Jose Escobar Camino
BV , Racing Toledano 1 22
73º
Sergio Largo Martín
Sergio Largo Martín
F.S BURGUILLOS 1 23
74º
Adrián Ruíz López-Triviño
Adrián Ruíz López-Triviño
Frimoransa 1 26
Standings ordered by: Yellow cards, Played matches.